Ideal Hostel Madrid

  • Wi-Fi
  • Ingen kjæledyr tillatt

Museo del Prado er plassert 1 km fra overnattingsstedet, og Santiago Bernabéu Stadion ligger ca. 6 km unna.

Det er felles baderom for gjestene.

Dette vandrerhjemmet ligger en 5-minutters spasertur fra Lavapiés t-banestasjonen, i nærheten av Museo Reina Sofía. Hotellets beliggenhet ligger i nærheten av Monumental-teatret. Mercado de San Miguel sushibar ligger bare 15-minutters gange fra overnattingsstedet. Det er 15-minutters gange til Atocha jernbanestasjonen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Ideal Hostel Madrid
Good Morning Madrid Hostel
pris kun for mobil

Good Morning Madrid Hostel

6.2
Trivelig 1422 anmeldelser
185 m fra overnattingsstedet
USD 10 USD 9
per natt
The Central House Madrid Lavapies
pris kun for mobil

The Central House Madrid Lavapies

9.1
Flott 7310 anmeldelser
201 m fra overnattingsstedet
USD 16 USD 14
per natt
Multi Hostel Lavapies
pris kun for mobil

Multi Hostel Lavapies

6.1
Trivelig 646 anmeldelser
217 m fra overnattingsstedet
USD 15 USD 14
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Barajas lufthavn Flyplass
    25 km

    Togstasjoner

    Atocha's Train Station
    1,1 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Sikkerhet
    • Turer/ Billettservice

    På rommene

    • Oppvarming

    Boligareal

    • Gratis toalettartikler

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Brannslukkere

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: fra 05:00 til 11:00
    Lisensnummer111
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er nærmeste flyplass til Ideal Hostel Madrid?
      Ideal Hostel Madrid ligger 25 km fra Barajas lufthavn flyplass.
    • Hva er reglene for inn- og utsjekking på Ideal Hostel Madrid?
      Gjester på Ideal Hostel Madrid må sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut frem til 11:00.
    • Hvor mye koster det å overnatte i Ideal Hostel Madrid?
      Prisen for en natts opphold på Ideal Hostel Madrid er €22.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Barajas lufthavn Flyplass
    25 km

    Togstasjoner

    Atocha's Train Station
    1,1 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Ideal Hostel Madrid

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk